Zabezpečovací technika

Bohužel v dnešní době přestává být dostačující ochranou majetku pouhé zamknutí dveří domu či bytu. Možná jste slyšeli o někom ve Vašem okolí nebo z televize, kdo přišel domů z práce či dovolené a nalezl svůj domov vykradený. Pak je již pozdě na výčitky, že se mělo investovat do patřičného zabezpečení a ochrany majetku. Pokud nepatříte to výše zmíněné skupiny obyvatel, kteří narozdíl od Vás toto štěstí neměli, případně pokud po nečekané návštěvě chcete další předcházet, budeme rádi, pokud oslovíte právě nás.

Zabýváme se elektronickým zabezpečením bytů, rodinných domů, chat, firem apod. Dle dohody se zákazníkem nabídneme a případně provedeme vhodnou instalaci zabezpečení jak do novostaveb ale také do již obydlených a plně využívaných bytů či domů. K instalaci využíváme bezpečnostní prvky renomované české firmy Jablotron, která nabízí několik bezpečnostních systémů a od které jsme také patřičně proškoleni. Jaký systém se v dané situaci využije, závisí na velikosti hlídaného prostoru, zda půjde jen o bezpečnostní systém, či také o např. ovládání žaluzií, vytápění apod. Bližší informace nabízí firma Jablotron na svých stránkách.

Zákazníkům, kteří mají zabezpečení již instalované, nabízíme dlouhodobý smluvní servis, údržbu a rekonstrukce stávajícího systému, nejen značky Jablotron.